Uzman IELTS Eğitmen Kadrosu

IELTS eğitimlerimiz tercihinize göre grup dersi, özel ders ve online eğitim olarak üç ayrı formatta verilmektedir. Bütün eğitimlerde amaç hedef skorunuza gerçekçi yöntemlerle hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktır.

Hangi formatta olursa olsun eğitimlerimiz uzman IELTS eğitmen kadromuz tarafından güncel IELTS kaynakları kullanılarak verilmektedir.

IELTS Sınav Koçluğu

Hocalarımız sizi program boyunca bireysel olarak takip edip sınav koçluğunu yaparak sınav gününe kadar hazırlarlar. Gerekli olduğunda ek çalışmalar program ve etütler programa eklenerek bütün eksikleriniz tamamlanır. Hiç bir konu şansa bırakılmaz.

İngilizce sınav hazırlığında öğrencilerin en çok yardıma ihtiyaç duyduğu İngilizce çalışma yöntemi ve sınav motivasyonu konularında başarıya ulaşana kadar yanlarında oluruz.

Ancak bütün bunların yapılabilmesi ve eksiklerin ortaya çıkarılabilmesi için öğrencilerimizin de IELTS kursu boyunca gerekli çabayı göstermeleri mutlaka gereklidir. Bu konuda hocalarımız öğrencilerini her zaman motive ederek sürece ortak ederler.

 

IELTS Kurslarımız hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

IELTS Kursu Hakkında Bilgi Al!

Leave a Reply

Your email address will not be published.